in Krypto

TDC Weekly Digest: Bitcoin osiąga wysokość co roku

Podniecenie na rynku Bitcoin Evolution nie zwolniło w ciągu tygodnia, ponieważ główna moneta osiągnęła nowy roczny haj wynoszący prawie 11 700 dolarów, który skoczył z doldrums 9 200 dolarów zaledwie dwa tygodnie temu. Ten rajd wydaje się być prawdziwym wydarzeniem, ponieważ został dopasowany do innych metryk i pokazał siłę i moc przepychania się przez różne poziomy.

Bitcoin jest na dobrej drodze jest zawsze dobrą rzeczą dla rynku kryptokurrency, i pomimo sezonu altcoin w browarze, Bitcoin jest z powrotem jest tylko postrzegane jako dobra rzecz, jak rozmowa o nowych all time highs zaczyna przenikać rozmowę ponownie.

Mówiąc o sezonie altcoinów, Bitcoin jest największą „konkurencją“; na rynku altcoinów, Ethereum, skończył pięć lat w tym tygodniu, co doprowadziło do wielu spojrzeń na historię programowalnego łańcucha blokowego, który był pionierem inteligentnych kontraktów, i gdzie przyszłość będzie dla monety w kierunku ETH 2.0.

Coinbase opublikowała również w tym tygodniu informację, że będzie badać szereg projektów dotyczących kryptokurandy, aby ustalić, czy będą one notowane na głównej giełdzie. Niektóre z tych aktywów obejmują Ampleforth, Band Protocol, Balancer, Blockstack, Curve, Fetch.ai oraz szereg mniejszych projektów.

BTC na rajdzie

Bitcoin groził, że przeprowadzi się na jakiś czas, ponieważ przez prawie osiem tygodni stał się on ograniczony zasięgiem na dolnym końcu 9.000 dolarów. Bitcoin stał się bardzo nudnym atutem w odniesieniu do bycia jego zwykle zmienną siebie.

To wydaje się iskrzyć się napęd altcoin jak handlowcy szukali więcej akcji, tylko dla Bitcoin ożyć pod koniec ubiegłego tygodnia. Bitcoin udało się złamać jego zakres, i naciskać magiczny znak 10.000 dolarów tylko po to, aby przejść obok 11.000 dolarów i zrobić nowy roczny haj blisko 12.000 dolarów.

Ten rajd ma wiele ekscytujących, że Bitcoin jest z powrotem do bycia najlepszym, ale więcej niż to, moneta obiecuje nowy wszechczasów już od jakiegoś czasu i ten rajd może być tym, który zabiera go do tych nowych wysokości.

Ethereum robi swoje.
Ethereum było jedną z monet, która cieszyła się zainteresowaniem, gdy Bitcoin był tak nijaki, ale moneta zdobyła nagłówki dzięki pracy w przestrzeni DeFi, jak również modernizacji ETH 2.0, która jest na świecie.

W związku z tym, że w tym tygodniu Ethereum kończy 5 lat, w centrum uwagi znalazło się badanie, jak daleko moneta się posunęła i dokąd pójdzie w ciągu najbliższych pięciu lat. Ethereum obiecał wiele w ciągu swoich pięciu lat, ale czy będzie miał moc i aktualizację, aby wznieść go na nowe wyżyny w ciągu następnych pięciu lat.

Coinbase poszerza swoje horyzonty

Zgodnie z piątkowym ogłoszeniem, aktywa te obejmują Ampleforth, Band Protocol, Balancer, Blockstack, Curve, Fetch.ai, Flexacoin, Helium, Hedera Hashgraph, Kava, Melon, Ocean Protocol, Paxos Gold, Reserve Rights, tBTC, The Graph, THETA, UMA i WBTC.

Zgodnie z ogłoszeniem aktywa są w procesie przeglądu, który obejmuje analizę techniczną i analizę zgodności danych kryptograficznych. Niektóre z tych aktywów mogą nawet wymagać zatwierdzenia regulacyjnego w niektórych jurysdykcjach.

Coinbase podkreśliła jednak, że nie ma gwarancji, że aktywa znajdujące się na liście przeglądowej zostaną wymienione.